F.A.Q.

Vyberte téma, na kterém chcete mít odpověď

Je kartonový nábytek odolný?

Celý nábytek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které mu dodávají vynikající odolnost.

Dá se kartonový nábytek snadno poškodit?

Karton rozhodně není tvrdý materiál, jako je dřevo, a může se snáze znečistit. Naše zkušenost nás učí, že i když je používán v místech těžké zátěže, má dobrou trvanlivost. 

Je kartonový nábytek nehořlavý?

Ne, náš nábytek není ohnivzdorný a při kontaktu s otevřeným plamenem nebo vysokými teplotami může být poškozen. Použitý karton má vysoký bod vzplanutí (nad 200 ° C), což značně omezuje riziko požáru.

Je veškerý kartonový nábytek recyklovatelný?

Samozřejmě nábytek je ekologický a 100% recyklovatelný.

Jak zjistím, zda je položka ve vašem katalogu k dispozici?

Všechny položky v našem katalogu jsou k dispozici a lze je různě přizpůsobit. Nenašli jste produkt, který vás zajímá? Neváhejte nás kontaktovat, náš tým je vám k dispozici pro realizaci výrobků na míru.

Mohu mít kartonový nábytek na míru?

Ano, náš tým je Vám k dispozici, aby vyhodnotil a pomohl Vám s Vaším požadavkem.

Jaká je doba výroby kartonového nábytku?

Obvykle je doba realizace kartonového produktu dva pracovní týdny. U přizpůsobených nebo zvláště složitých výrobků se doba výroby může lišit.

Co znamená „doprava v montážní sadě“?

Zásilka v sestavě se skládá z přepravy rozebraného produktu, dodávaného se všemi prvky nezbytnými pro jeho složení. Balíček, který Vám bude dodán, obsahuje pokyny a veškeré informace užitečné pro sestavení nábytku. Bojíte se montáže? Nebojte se, montáž je jednoduchá a vyžaduje minimální manuální dovednosti (stále můžete požádat o přepravu sestaveného produktu s malým příplatkem).

Nepomohly naše odpovědi?

Volejte

  • 00420-774729022