• Poslání

  Kartonový nábytek vytváří inovativní řešení pro realizaci veletržních stánků, pracovních a obytných prostor. Použité materiály a přijaté technologie jsou ideální volbou pro vytvoření funkčních a dlouhodobých výrobků. Díky použití recyklovatelného kartonu snižujeme dopad na životní prostředí.

 • Naše filozofie

  Výroba je založená na použití přírodních a recyklovatelných materiálů. Vytváříme konkrétní produkt s nízkým dopadem na životní prostředí, což je cíl o který naše společnost usiluje. Naší prioritou je vyrábět bytové doplňky, realizovat komerční prostory atd. Jsme schopni respektovat životní prostředí a zdraví lidí, kteří tyto prostory používají, a snížit emise formaldehydu, toxických látek a těžkých kovů na nulu.

 • Ekologie a životní prostředí

  Pozornost k ochraně životního prostředí nutí naši společnost hledat ekologické řešení, přes výběr přírodních surovin po kontrolu dodavatelského řetězce, až po dopad výroby na životní prostředí. Náš nábytek je stoprocentně recyklovatelný a biologicky rozložitelný a přináší na první pohled příjemný dojem přirozenosti a okamžitě vyjadřuje ekologický závazek těch, kdo ho navrhli, a samozřejmě těch, kdo je používají. Veškeré materiály pro povrchovou úpravu, jako je sklo a MDF, jsou také vybírány s ohledem na všechna kritéria ekologické kompatibility.

 • Recyklace

  Použité materiály, přijaté technologie a design vytvářejí funkční a dlouhodobé výrobky s nulovým dopadem na životní prostředí. Všechny komponenty našeho nábytku jsou přírodní a 100% recyklovatelné, což zaručuje opětovné použití použitých materiálů.

 • Zdraví

  Příliš často, aniž bychom to věděli, se obklopujeme nábytkem a předměty, které obsahují chemikálie, někdy toxické a dokonce i karcinogenní látky. Je možné radikálně přerušit pasivní příjem škodlivých látek v těle a je velmi důležité zůstat zdravý!
Karton je přírodní a ekologický materiál, který neobsahuje chemikálie ani jiné nebezpečné přísady.

 • Trasporto ecologico

  Il trasporto dei mobili e dell’arredamento è stato concepito per garantire il massimo risparmio all’utente e il minimo impatto all’ambiente. Gli imballi dei nostri mobili sono realizzati con materiale ecologico e hanno volume contenuto, dunque sia il delivery sia la logistica sono più economici rispetto a prodotti analoghi.
  Tutti gli elementi viaggiano smontati, garantendo uno spazio ridotto per il trasporto e un conseguente risparmio di risorse.