SPOLEČNOST:

Nardi s.r.l.  je italská společnost s mladým a dynamickým charakterem, která dělá zodpovědné rozhodnutí a šetří životní prostředí.

Náš tým tvoří mladí designeři a architekti, kteří působí v nábytkářském odvětví více než 20 let. Společně vytváříme kvalitní řešení s jedinečnými a inovativními návrhy.

PROČ MY:

Protože nabízíme inovativní řešení vytvořená pro Vaše specifické potřeby.

Protože nabízíme designové služby , nabídky, úpravy, tisky, dopravu a montáž.

Protože používáme netoxické materiály s nízkým dopadem na životní prostředí.

Protože vyrábíme pohodlné , lehké a odolné výrobky.

Protože každou Vaší potřebu měníme ve vzájemné uspokojení!

TÝM

Stefano Nardi

Po dvaceti letech navrhování tradičního nábytku jsem jednoho dne dostal nápad: proč nábytek nevyrobit z lepenky? Z tohoto skvělého nápadu jsem začal dělat různé testy a prototypy. Nakonec jsem ale všechno vložil zpět do šuplíku. Později můj syn Massimiliano získal diplom v oboru architektury, a řekl mi: „Rád bych si ten krásný projekt vzal “! Tak začalo naše dobrodružství. Vznik a transformace společnosti nebyla jednoduchá, ale fascinující: studie, výzkum, testy… a po třech letech jsme tady, abychom pokračovali v našem snu s mnoha závazky, ale také s velkou radostí!

Massimiliano Nardi

Hodně sní, ale nakonec je rád konkrétní. V roce 2012 promoval na architektuře a vrhl se do projektování. Jeho kancelář vypadá jako laboratoř Art Attack.

Alessandro Da Broi

Vystudoval architekturu v roce 2009, domníval se, že to nebylo užitečné, ale místo toho je skutečným talentem linií a křivek. Jeho vášeň? Dobré pivo s přáteli.

Riccardo Zaniol

Třetí architekt týmu. Vaše motto? „Klid je ctnost silného“! Navrhuje, ale také dobře pracuje s  obrázky, oříznutím, kreslením atd. Po práci se rád schází s přáteli!

Kateřina Tichá

Při jedné z návštěv Itálie objevila kartonový nábytek. „Spojení ekologie a designu mě nadchlo”. Domluvila  si  výhradní zastoupení  pro český a slovenský trh . Svou práci miluje a dělá s velkým nadšením. Nábytek z kartonu s.r.o. se představil na brněnském veletrhu MOBITEX 2020, kde získal ocenění GRAND PRIX MOBITEX.