AWING - BIO SHOP NA TCHAJ-WANU

Společnost Nardi byla vybrána pro realizaci obchodu s ekologickými produkty „Awing“ na Tchaj-wanu. Obchod je ohleduplný k ekologii a recyklovatelnosti nejen vystavených výrobků, ale také nábytku použitého k výrobě tohoto obchodu.

PŘEJÍT NA REALIZACI

GIOC’ONDA - ZELENÁ KNIHOVNA

Gioc’onda je knihovna určená pro udržitelný a ekologický rozvoj.
Knihovny, nábytek a dokonce i pokladna byly vyrobeny z ekologického kartonu.

PŘEJÍT NA REALIZACI

MARY’S GARDEN - BIO SHOP

V Trevisu se otevírá nový ekologický obchod Mary’s Garden, jehož zařízení bylo kompletně navrženo a vyrobeno z kartonu. Materiál použitý v tomto obchodě vyjadřuje 100% přirozenost a ekologii produktů.

PŘEJÍT NA REALIZACI

TIM SHOP - JESOLO

Nový obchod TIM v Jesolou se rozhodl vybavit své prostory kartonovými displeji a nábytkem. Každý prvek byl vyroben na míru, včetně grafiky, aby byla zajištěna maximální viditelnost produktu a zachována 100% ekologie nábytku.

PŘEJÍT NA REALIZACI

ASCOTRADE

Zařizovali jsem kanceláře firmy Ascotrade, slavné společnosti zabývající se lehkým a plynárenským provozem po celé severní Itálii. Ascotrade, velmi ohleduplný k ekologickým problémům, si vybral kartonový nábytek Nardi jako partnera pro vybavení svých obchodních kanceláří, které se skládjí z čekárny a recepce pro zákazníky. Knihovna také funguje jako oddělovací prostor v mísntosti. Polštáře byly dodávány ve firemní oranžové barvě. Vybavení doplňují personalizované předměty, jako jsou hodiny s průměrem 95 cm. a věšák na oblečení „Cactus“.

PŘEJÍT NA REALIZACI

40 COLORI

Velice pěkný obchod s oděvními doplňky v centru Londýna, zařízený v listopadu 2015. Vitrína byla vytvořena tak, aby měla dostatek prostoru pro výrobky. Dveře displeje, otevírající se pod úhlem 180 °, uzavírají sousední přihrádky. Za pár sekund máme obchod se zcela odlišným nábytkem. Komody byly vybaveny kovovými úchyty pro usnadnění otevírání.

PŘEJÍT NA REALIZACI

YOUNG INSIDE - RESISTENZE

Prostor kompletně zařízený kartonovým nábytkem.
Kulturní centrum chtělo vyjádřit své ekologické srdce pomocí tohoto řešení jak v hlavním víceúčelovém prostoru, pomocí řady stolů Cian R, Golliaz Coffe, stoliček Soi a na míru šitého řešení pro nástěnné zobrazovací panely, tak i pro nábytek pro čítání, s knihovnami.

PŘEJÍT NA REALIZACI

ECOIDEE

Prodejna biopotravin zařízená v březnu 2016. Regály na míru. Výrobky se představují na čtyřech gondolách se čtyřmi policemi s bíle natřenými povrchy MDF. Rohová lavice „Erpice“ se skleněným povrchem. Série displejů „Upia“ zobrazuje láhve ekologických vín. Vitríny jsou vybaveny oboustranným displejem mod. “Granáty a Gelas”.

PŘEJÍT NA REALIZACI

HOME STAGING

Mluvíme o dočasném vybavení dosud nezařízených místností, které mají za cíl přimět lidi, aby si dokázali představit skutečný prostor. Snadno se sestavují a rozebírají, lze je použít několikrát a i v malých prostorách. Lehké a prostorově úsporné jsou ideální pro Home Stagers a realitní kanceláře.

PŘEJÍT NA REALIZACI

VALPIZZA

Boloňská společnost s nízkým dopadem na životní prostředí, která chtěla tuto filozofii vyjádřit tím, že vybavila haly prodejních kanceláří našimi výrobky. Recepci tvoří moduly „Galambra“ s policemi MDF, zatímco knihovna modulů „Flua“ s tištěnými dveřmi.

PŘEJÍT NA REALIZACI

VIDEO ERRE LIBRI

Knihovna v provincii Pordenone, která
kromě prezentace mnoha kuchařek,
nabízí potraviny charakteristické pro různé oblasti Itálie.
Téměř všechny jsou vybaveny “Granati” moduly,
které jsou přenosné a dají se různě sestavit
ve velmi krátkém čase.

PŘEJÍT NA REALIZACI

MATIC

Obchod zaměřený na prodej kávy v Taranto. Vlastní grafika tištěná na rámech a na nástěné knihovně “Lifi”. Recepce „Losa“ se skládá ze dvou modulů vytištěných na přední straně, s bíle natřenými povrchy MDF.

PŘEJÍT NA REALIZACI

THE POINT

Il Punto je vzdělávací středisko v provincii Milán.  “Losa” má bíle natřené povrchy MDF, aby byly odolné vůči silnému opotřebení..
Stoličky „Soi“ a židle „Taviela“ jsou pro větší pohodlí vybaveny polštáři z přírodní bavlny, zatímco police jsou vytvořeny z modulů „Granati“

PŘEJÍT NA REALIZACI

MOMA

Na ostrově Tenerife je obchod s okouzlujícími oděvy. Italským majitelům se podařilo tento obchod snadno zařídit a za dostupnou cenu. Kromě nábytku se standardními výrobky byla vytvořena také šatna.

PŘEJÍT NA REALIZACI

OBCHOD BEN NEVIS

Je to prodejce obuvi ve městě Faenza. Výrobky se skládají z modulů „granát“ a stromových displejů „Geri“.

PŘEJÍT NA REALIZACI

FUORISALONE

Ve spolupráci s několika známými značkami a regionem Lombardie jsme vytvořili nábytek, který vyzdvihl 26 mladých návrhářů, kteří představili svá mistrovská díla.
Stoly, relaxační plochy, vystavovatelé byly potištěny různými prácemi. Pro tuto akci byl vytvořen například držák přilby Nolan, držák šperků, manekýna…

PŘEJÍT NA REALIZACI

MALGA DELL’ALPINISMO

Nábytek vyrobený v Chiusaforte (Udine). Tento nábytek, téměř kompletně vyrobený na míru, byl skutečnou výzvou. Byly vytvořeny scénáře, které představují vylezené hory, displeje pro použité vybavení a vitríny pro ukládání dokumentů a předmětů.

PŘEJÍT NA REALIZACI

PRIMAVERA DEL PROSECCO

Akce věnovaná dobrému vínu.
Vytvoření pódia a stojany na láhve..

PŘEJÍT NA REALIZACI

MARABUK

Marabuk je velké a dobře zásobené knihkupectví ve Florencii. V centrálních prostorách byly na žádost zákazníka vytvořeny oboustranné poloostrovy „Dosso“ a zobrazovací ostrovy.
Knihovnu doplňuje prostor pro čtení s pohovkami „Golliaz“.

PŘEJÍT NA REALIZACI

GREEN CLO.

Zboží pro domácnost, které se nachází v Pesaru. Skládá se z boiserie, recepce, stohovatelných stolů a personalizované nástěnné knihovny, s barvami v odstínech zelené. Knihovna „Flua Plus“ má bílé interiéry s obrysy Havana a je zabudována do výklenku. Překrývající se tabulky zvětšují zobrazovací plochu a zvyšují flexibilitu vitríny pro různá řešení. Všimněte si boiserie, která kromě toho, že zabírá minimální prostor a je velmi flexibilní, zdobí zeď svými barvami.

PŘEJÍT NA REALIZACI

Aromatica Erboristeria

Una soluzione di arredo ottimale, dove il prodotto si sposa perfettamente con l’arredo.
Questa erboristeria di Trieste è stata personalizzata con stampe apposite, per meglio comunicare il naturale.

Vai alla realizzazione