Ekologický kancelářský nábytek: stoly, křesla a nábytek z lepenky
Ascotrade-sfrondo-for-page-office.jpg

Spolehněte se na odborníky na ekologické vybavení

Tým profesionálů vám bude schopen poradit s nejlepšími ekologickými řešeními pro kancelář

Rámování stolu pro kancelářské stránky-3.jpg

Koupit ekodesign nábytek on-line

Stoly, židle, knihovny a další kartonový kancelářský nábytek, který lze zakoupit online pouhými několika kliknutími

Ručně zarámované-na-stránku-kancelář-1.jpg

Dopřejte své kanceláři "zelenou" šmrnc

Vyberte si ekologický nábytek pro vaši kancelář, o vše se postaráme

Kartonový kancelářský nábytek

Pokud společnost prohlašuje, že je pozorná k udržitelnosti , to nejmenší, co může udělat, aby se ukázala být konzistentní se svými zákazníky, je mít kanceláře vybavené ekologickým nábytkem. Není to otázka módy ani povrchní diskurs: židle, stoly, police, křesla a komoda jsou vizitkou pro ty, kteří procházejí vaší kanceláří. Vybavení vašeho pracovního prostoru ekologickými řešeními je zodpovědnou volbou a zároveň je to silný komunikační prostředek, který demonstruje váš závazek vůči životnímu prostředí. Společnost NaturDesign vytvořila rozsáhlý katalog ekologicky udržitelného kancelářského nábytku z recyklovatelných materiálů, jako je karton, sklo nebo korek; Spolehněte se na zkušenosti našich zaměstnanců, abyste pochopili, jak revolucionizovat vaši kancelář v „zeleném“ klíči.

Katalog ekologického kancelářského nábytku

Stáhněte si náš katalog a objevte stovky kartonových nábytkových nábytků a řešení určených pro kanceláře, které chtějí komunikovat udržitelnost, aniž by obětovaly pohodlí a design.

Ekologické kanceláře

Zde je několik příkladů kanceláří vybavených naším kartonovým nábytkem: mnoho významných společností se na nás obrátilo, abychom jejich pracovním prostorům dodali nádech udržitelnosti. Prohlédněte si fotografie a najděte inspiraci k vytvoření vlastní „zelené“ kanceláře!

360° asistence a služby

Neváhejte nás kontaktovat a specifikovat, jaké jsou vaše potřeby a očekávání. Náš tým odborníků bude analyzovat vaše požadavky a pomůže vám během fáze návrhu, aby zajistil, že navrhované řešení vybavení zcela vyhovuje vašim potřebám. Disponujeme širokým katalogem kartonového nábytku a v případě potřeby vyvíjíme i nábytek "na míru" tak, aby splňoval specifika prostor a konceptů požadovaných zákazníky. Lepenka je nejen šetrná k životnímu prostředí a recyklovatelná, ale je také neuvěřitelně tvárná a umožňuje získat nekonečná řešení. Z tohoto důvodu vás zveme, abyste nás kontaktovali a společně najdeme řešení, které vám vyhovuje, cenová nabídka a poradenství jsou zdarma.

Existují hlavně dva způsoby doručení: výrobky můžete obdržet prostřednictvím služby nabízené společností Gugel, kurýrem specializovaným na přepravu nábytku, zárukou profesionality a přesnosti. V případě obzvláště složitého a objemného kancelářského nábytku se prostřednictvím našeho logistického týmu postaráme o to, abychom materiál dostali do vaší kanceláře v krátkém čase.

Nábytek z lepenky NaturDesign se velmi snadno sestavuje díky vzájemně provázaným řešením. V případě kancelářského nábytku je obvykle dodáván již smontovaný a případně instalovaný v prostorách za zásahu našich odborných pracovníků.

Zaměstnanci NaturDesign jsou vám vždy k dispozici v případě potřeby, a to i po skončení prodeje. Můžete se na nás kdykoliv obrátit a my uděláme vše pro to, abychom Vám vždy zajistili maximální spokojenost.

Objevte řešení ekologického vybavení kanceláří

Kancelářské židle, křesla pro studia a další ekologická sedadla, která kombinují pohodlí a design. To vše s mimořádným rozsahem.

Stůl je tlukoucím srdcem kanceláře a vědomí, že je vyroben z udržitelných materiálů, dodá vaší práci „zelenou“ podporu

Přepážky a odbavovací přepážky jsou vstupními dveřmi do vašeho studia nebo kanceláře. Zapůsobte na zákazníky nyní kartonovým řešením

Řada plných a funkčních knihoven, které lze integrovat se zásuvkami a také užitečné jako přepážky pro vytváření prostorů

Veškerá praktičnost našich zásuvek a klasifikátorů učiní vaši kancelář zelenou a funkční

Věšáky, vázy, nástěnné hodiny a další zařizovací řešení, která doplní udržitelný vzhled vaší kanceláře

Společnosti s kancelářemi odolnými proti udržitelnosti

Některé z nejvýznamnějších značek, které se obrátily na NaturDesign s žádostí o ekologickou přestavbu svých kanceláří.

Přírodní materiál

Kartonový nábytek je 100% recyklovatelný

ZAJIŠTĚNÍ KVALITY NATURDESIGN

Vzorec záruky vrácení peněz

360° provedení

Tým odborníků k dispozici

BEZPEČNÉ ONLINE PLATBY

Bezpečné a šifrované transakce

NÁKUPNÍ KOŠÍK
Přihlásit se

Ještě nemáte účet?