Kartonový nábytek pro home staging | Nabytekzkartonu.cz
NaturDesign

Váš partner pro Home Staging

Kartonový nábytek pro Home Staging 

NaturDesign Nábytek z lepenky je společnost specializující se na nábytek pro domácí staging s rozsáhlým katalogem ekologických a designových řešení. Sortiment výrobků pro home staging je velmi široký a neustále se rozrůstá díky úsilí našeho designového týmu a cenným radám našich zákazníků. Každý kus nábytku je navržen s ohledem na problémy domácích stagerů: jsou odolné, snadno se přenášejí, snadno se montují, jsou lehké a opakovaně použitelné. Díky Mobili in Cartone můžete vylepšit svůj majetek snadným a uspokojivým způsobem.

Přehrát video

Během několika hodin, bez námahy a zcela samostatně, budete moci proměnit anonymní místnost v atmosférický domov a maximálně využít všechny prostory domu. 

Náš kartonový nábytek pro domácí inscenace  zaručuje malebný a realistický efekt. Kromě toho, jakmile bude nemovitost prodána, bude to možné rozmontovat  veškeré nastavení a uložte jej na malém prostoru, abyste jej mohli nesčetněkrát znovu použít.

On-line obchod 

Všechny naše produkty si můžete pohodlně zakoupit online, obdržet je přímo v místě přípravy a dohodnout se s námi na dodacích lhůtách. V případě jakýchkoli dotazů nám zavolejte nebo nás kontaktujte přímo prostřednictvím našeho chatu (najdete jej vpravo dole).

Objevte nové sady Home Staging

Přinášíme vám novinku, která jistě potěší všechny, kdo se zabývají výstavbou nemovitostí: vytvořili jsme sady pro inscenaci domů určené pro jednotlivé oblasti domů určených k prodeji. Výhodné balíčky, které vám ušetří čas a peníze díky seskupení různých kusů nábytku pro domácí inscenace ve funkčních kompozicích za zvýhodněnou cenu

Často kladené dotazy 

Další informace o nákupu produktů pro domácí inscenace, dodacích lhůtách, slevách nebo způsobech platby naleznete na stránce Často kladené dotazy

Výhody kartonového nábytku pro domácí inscenace 

Odolnost proti vlhkosti

Použitá lepenka je mimořádně odolná a pevná a je speciálně upravena tak, aby odolala vlhkým prostorám v domácnosti.

Modularita

Nábytek je modulární, pokud by měl být kus poškozen, nebude nutné měnit celý výrobek, ale pouze poškozenou část.

Opakovaná použitelnost

Nábytek z lepenky NaturDesign je určen k demontáži a skladování ve speciálních krabicích, které při skladování slouží k tomu, aby se výrobky vtěsnaly do velmi malého prostoru.

Montáž nástěnných jednotek

Naše montážní technika nám umožňuje umístit nástěnné jednotky bez zásahu do zdi a tedy bez zničení čehokoliv.

RealizaceHome staging: příklady

Nechte se inspirovat fotografiemi kování, které laskavě nabízejí naši zákazníci z řad domácích stagerů, a objevte plný potenciál realistického kartonového nábytku.

Naše záruky 
soddisfatti-o-rimborsati-bianco

Spokojenost nebo vrácení peněz

Nabízíme vzorec „SPOKOJENOST NEBO VRÁCENÍ PENĚZ“, abychom zajistili maximální serióznost a kvalitu práce Záleží nám na Vaší SPOKOJENOSTI.

Rychlé dodací lhůty

Nabízíme různé dodací lhůty, abychom vyhověli potřebám každého: 5 nebo 10 dní od okamžiku, kdy dojde k platbě.
Více informací

Naši spolupracovníci
Co o nás říkají
Napište nám recenzi

Neváhejte a dejte nám vědět, co si myslíte o naší společnosti, vyplňte recenzní formulář, rádi obdržíme vaši cennou zpětnou vazbu.

Sledujte naše stránky věnované označování domova

Chcete-li mít aktuální informace o našich nových produktových řadách a vidět krásné výtvory, ze kterých můžete čerpat inspiraci pro vaše nastavení!

Přírodní materiál

Kartonový nábytek je 100% recyklovatelný

ZAJIŠTĚNÍ KVALITY NATURDESIGN

Vzorec záruky vrácení peněz

360° provedení

Tým odborníků k dispozici

BEZPEČNÉ ONLINE PLATBY

Bezpečné a šifrované transakce

NÁKUPNÍ KOŠÍK
Přihlásit se

Ještě nemáte účet?

Dodací lhůty pro online objednávky

Obvyklé dodací lhůty budou dodrženy pouze u objednávek potvrzených do pondělí 22. července. Po tomto datu může trvat přibližně jeden měsíc, než zboží obdržíte. Od 3. do 18. srpna bude NaturDesign přes léto uzavřen. Služba bude fungovat do 2. srpna a v naléhavých případech můžete v době uzávěrky napsat na adresu info@mobiliincartone.it.