Kartonové displeje

Kartonový displej dodá vašemu obchodu ekologický designový nádech

Kartonové pultové, podlahové nebo výkladní displeje jsou dokonalým řešením, jak vylepšit prezentaci výrobků určených k prodeji ve vašem obchodě. Můžete si vybrat ze standardních řešení, nebo se rozhodnout pro kartonový stojan na míru s potisky a povrchovou úpravou dle vlastního výběru. Ať tak či onak, vaši zákazníci budou tímto ekologickým designovým vybavením ohromeni.

Ekologický stojan v kartonu Berta (3)

Ekologický kartonový držák brožur Pioda (3)

Zobrazen 1. – 12. z 30 výsledků

Jaké výhody má obchod při výběru kartonových stojanů?

Rozhodnutí používat ekologické a inovativní displeje pro vybavení prodejen je stále důležitější pro společnosti, které se chtějí odlišit na přeplněném trhu. Kartonové displeje jsou nejen šetrné k životnímu prostředí, ale představují také mimořádně přizpůsobitelné a modulární řešení (umožňují tedy stále nové kombinace a jsou vhodné i pro franšízové řetězce).

Inovativní displeje mohou výrazně ovlivnit vzhled prodejny a upozornit na výrobky. Správně zvolený displej může ve skutečnosti vytvořit pro zákazníky nezapomenutelný zážitek a pomoci zvýšit prodej.

Ekologické displeje navíc mohou pomoci zlepšit image vaší značky a ukázat zákazníkům, že se vaše společnost zavázala k udržitelnosti. To může být důležité zejména pro ekologicky uvědomělé zákazníky, kteří při nakupování stále častěji vyhledávají ekologicky šetrné možnosti.

Při výběru ekologických kartonových displejů pro vaše potřeby je důležité zvážit materiály použité při jejich výrobě. Karton je obnovitelný, biologicky odbouratelný a recyklovatelný materiál, který je ideální pro minimalizaci dopadu na životní prostředí.

Závěrem lze říci, že volba udržitelných a inovativních displejů pro vaše potřeby v oblasti vybavení může mít pozitivní dopad na hospodářské výsledky vaší společnosti, image značky a životní prostředí. Přejděte na kartonové displeje a poskytněte své společnosti konkurenční výhodu.

Kontaktujte nás pro více informací

    O jaká kartonová řešení máte zájem?


    * Povinná pole