přirozená vitrína

Ekologické kartonové displeje

Ekologické kartonové displeje jsou inovativní a udržitelná řešení, která nabízíme pro ekologické a jedinečné vystavení vašich výrobků. Můžete si vybrat ze široké škály typů: výkladní skříně, vitríny uprostřed místnosti nebo nástěnné modulární vitríny podle svého vkusu a fantazie, všechny přírodní a 100% recyklovatelné. Kartonové displeje jsou funkční designovou volbou a lze je přizpůsobit netoxickými potisky, které dodají vašemu prostředí ještě osobnější nádech.

Ekologický stojan v kartonu Berta (3)

Ekologický držák na brožury z kartonu Pioda (3)

Zobrazen 1. – 12. z 24 výsledků

DODEJTE SVÉMU PRODUKTU VĚTŠÍ HODNOTU POMOCÍ KARTONOVÉHO STOJANU

Kartonový stojan může být tou správnou strategickou volbou, která zvýší hodnotu vašeho produktu v jakémkoli prodejním kontextu. Ať už se jedná o prodejnu, veletrh nebo dočasnou akci, cílem je vždy zastínit konkurenci ve viditelnosti a poskytnout okamžitý dobrý dojem ze značky. K tomu nepochybně přispívá vzhled značky - barvy, tvar, reklamní sdělení -, ale svou roli může sehrát i vystavení na veřejnosti, je-li promyšlené. Kartonový stojan se pak stává základním nástrojem prodejní strategie. Začněme však od začátku. Co je to kartonový stojan? Kartonový stojan není nic jiného než artefakt vyrobený z přírodní lepenky, udržitelného a univerzálního materiálu, určený k umístění výrobků a jejich vystavení za účelem zviditelnění a prodeje. Kartonový stojan lze navrhnout a vyrobit v požadovaném tvaru, přizpůsobit jej potiskům a barvám, které jsou funkční pro komunikaci značky, lze jej umístit na plochu nebo ukotvit do země či na zeď. Lze do něj umístit výrobky, brožury nebo katalogy, kartonové stojany zůstávají inovativním, pevným a odolným řešením, které nikdy nezklame.

 

 

KARTONOVÉ DISPLEJE JAKO PRODEJNÍ NÁSTROJE V MODERNÍCH MARKETINGOVÝCH STRATEGIÍCH.

Kartonové displeje se mohou stát velmi účinnými prodejními nástroji v moderních marketingových strategiích, protože jejich tradiční funkce vystavení vlajkového výrobku, aby byl lépe viditelný než výrobky na regále, je doplněna funkcí komunikační. Displeje přitahují pozornost, vytvářejí cestu, zapojují veřejnost. To vše souvisí s řadou faktorů, mezi nimiž vyniká inovativní a funkční design, s nímž jsou koncipovány. Proměnlivé, odvážné tvary, odlišné od běžných, jsou navrženy právě proto, aby upoutaly pozornost spotřebitele tím, že zastíní konkurenci. Estetickým detailem, který nezůstane bez povšimnutí, je přírodní povrchová úprava kartonu ponechaná viditelná v konstrukčních prvcích, čímž se rovněž upoutá pozornost na vystavený výrobek. Kartonový stojan může vyprávět příběh značky a vyprávět o jejích hodnotách prostřednictvím barev, tvarů, obrázků a slov, a vytvořit tak v představivosti kupujícího skutečnou cestu. K tomu dochází proto, že kartonové displeje jsou navrženy podle logiky nákupu uvedené v prodejních strategiích. Pokud se vám podaří potenciálního zákazníka do tohoto vyprávění zapojit, pokud se vám podaří podnítit jeho zájem prostřednictvím vzrušujícího vizuálního působení, prostřednictvím vyprávění o důležitých hodnotách, jako je například udržitelnost, bude snazší získat dotazy na výrobek, a tím i na nákup.

 

 

VÝHODY KARTONOVÉHO DISPLEJE

Stále více firem si vybírá displeje z přírodního kartonu kvůli mnoha výhodám, které nabízejí. Především se jedná o řešení, která mají malý nebo žádný dopad na udržitelné hospodaření naší planety. Jsou vyrobeny z materiálů šetrných k životnímu prostředí, získaných správnými a odpovědnými postupy, které splňují přísné ekologické a sociální normy. Jsou stoprocentně opakovaně použitelné a recyklovatelné, což pomáhá snižovat plýtvání vzácnými zdroji pro životní prostředí. Obšírně jsme hovořili o jejich inovativním designu a o tom, jak může být cennou prodejní strategií, protože přitahuje pozornost ve srovnání s tradičními konkurenty. Kartonové displeje jsou silné předměty, protože jsou vyrobeny z překrývajících se panelů a konstrukčně navrženy tak, aby unesly i velké zatížení. Jsou bezpečné a chrání zdraví spotřebitelů, protože jsou vyrobeny z lehkého, netoxického materiálu, který nevypouští do ovzduší chemické látky, a i když spadnou, nerozbijí se a neohrozí kolemjdoucí.

Jsou přizpůsobitelné každému prostředí a každé potřebě, přizpůsobitelné a plně přizpůsobitelné. Karton je velmi univerzální a snadno zpracovatelný materiál, takže je možné navrhovat tvary postavené na image výrobku a funkční pro každou komunikační potřebu.

Vylepšete svůj produkt pomocí kartonového displeje. Kontaktujte naše techniky a vyžádejte si cenovou nabídku.

 

    O jaká kartonová řešení máte zájem?


    * Povinná pole