Nábytek pro ekologické obchody v kartonových | Design + Udržitelnost
SLIDER-NEGOZI-40-colori.jpg

Zařízené prodejny na zakázku

Zakázkový kartonový nábytek s digitálními potisky
SLIDER-NEGOZI-Weiss-Wohen-Purr.jpg

Ekologický nábytek pro obchody

Pro obchod s udržitelným a inovativním designem
SLIDER-NEGOZI-Css-Communication.jpg

Ekologicky udržitelný nábytek pro obchody

Maloobchodní armatury s nízkým dopadem na životní prostředí
Realizace-kryt-40-colori.jpg

Ekologicky udržitelný nábytek pro obchody

Kartonová řešení

Realizace-kryt-WWP.jpg

Ekologický design

Kartonový nábytek, aby si všiml

Realizzazioni-copertina-negozio-CSS-communication.jpg

Recyklovatelný nábytek

Ekologické armatury pro maloobchod

Ekologický nábytek pro obchody

Nábytek pro kartonové obchody dává místnostem osobnost a inovativní design, který nezůstane bez povšimnutí. Takto se nábytek v obchodě stává prostředkem komunikace: stačí jen letmý pohled, aby získal zákazníky, ohromil je, přiměl je vzpomenout si na váš obchod a spojit jej s pozitivními hodnotami, jako je udržitelnost životního prostředí a recyklace.

Veškerý kartonový maloobchodní nábytek je přizpůsoben ve tvarech a obohacen o výtisky barev, log, obrázků a grafiky, aby získal vizuální merchandisingový zážitek v souladu s vašimi marketingovými a brandingovými strategiemi.

Díky flexibilitě lepenky vybavujeme prodejny v jakémkoli odvětví a jsme schopni poskytnout ideální řešení pro všechny typy zboží a služeb: dáme vám k dispozici naši kreativitu a profesionalitu, aby byl váš obchod skutečně jedinečný, místo se silným vizuálním dopadem, moderní a ekologický

arredo mobili in cartone

Proč vybavit obchod kartonovým nábytkem?

Návrh a přizpůsobení

Obchod musí nadchnout, aby vynikl, a proto nabízíme nápady šité na míru pro maloobchodní nastavení, které mohou ohromit. Nábytek na míru dle požadavků a potřeb zákazníků, protože váš obchod musí být funkční, ale také nejlépe vystihuje charakter a osobnost vaší firmy.

Udržitelnost

Zřízení obchodu s lepenkou okamžitě sdělí vaši pozornost klíčovým otázkám, jako je ekologie a udržitelnost životního prostředí. Lepenka je všem známá jako přírodní materiál: skládá se pouze z celulózy a přírodních škrobů kukuřice, brambor, hrachu atd. Částečně pochází z recyklovaného materiálu a zároveň je 100% recyklovatelný.

360° servis

Podporujeme zákazníky v designu prodejny se zvláštním důrazem na potřeby výstavy. Díky použití digitální grafiky s vysokým rozlišením, vytištěné přímo na kartonu, lépe zvládáme potřeby komunikace, vizuálního merchandisingu a brandingu. Nabízíme servis na klíč, také řízení dopravy a montáže.

Nechte se inspirovat

Nápadům a kreativitě se meze nekladou: podívejte se na některé příklady vybavení obchodů, které jsme vytvořili, a najděte nápady na koncept, který vám vyhovuje.

Nábytek k obchodům šetrný k životnímu prostředí

Objevte v katalogu nabídku pultů, displejů, polic, boiserie a dalšího kartonového nábytku pro obchody.  Najdete zde mnoho ekologických řešení vybavení připravených k použití. Pro více informací nás kontaktujte a společně Vám založíme Váš udržitelný obchod.

Nábytek pro franšízové prodejny

Kartonová řešení jsou ideální pro vybavení řetězce prodejních míst, protože jakmile jsou navržena, jsou snadno replikovatelná, a to i s modulárními strukturami.

Kontaktujte naše odborníky na vybavení prodejen

  O jaká kartonová řešení máte zájem?


  * Povinná pole

  Ekologická řešení pro obchody

  Máme rozsáhlý katalog ekologického nábytku určeného k vytvoření funkčních a inovativních prodejních míst. Klikněte na níže uvedené kategorie, abyste se dozvěděli více a nezapomeňte, že jedna z našich silných stránek spočívá v maloobchodních řešeních „na míru“, která jsou navržena tak, aby splňovala specifické potřeby vizuálního merchandisingu , které od nás zákazníci vyžadují.

  Ať už jsou v okně nebo ne, dejte výrobky do správného světla

  Pult je vizitka vašeho obchodu

  Přizpůsobte si stěny svého obchodu

  Pevný základ, na kterém lze vytvořit cenovou nabídku zákazníkům

  Malé podpůrné body s velkým dopadem

  Zajistěte svým zákazníkům pohodlí s židlemi, křesly a stoličkami

  Modulární, přizpůsobitelné a extrémně odolné

  Vína, piva a lihoviny nikdy neměly tak krásný domov

  Příslušenství pro zkrášlení vašeho obchodu zeleným nádechem

  Pokud jste nenašli to, co jste hledali, nebo hledáte nějaké nápady, kontaktujte náš tým a my vám budeme schopni poradit s nejefektivnějšími řešeními pro založení úspěšného ekologicky udržitelného obchodu.

  Značky s obchody zařízenými v kartonu

  Co o nás říkají

  Přírodní materiál

  Kartonový nábytek je 100% recyklovatelný

  ZAJIŠTĚNÍ KVALITY NATURDESIGN

  Vzorec záruky vrácení peněz

  360° provedení

  Tým odborníků k dispozici

  BEZPEČNÉ ONLINE PLATBY

  Bezpečné a šifrované transakce

  NÁKUPNÍ KOŠÍK
  Přihlásit se

  Ještě nemáte účet?

  Dodací lhůty pro online objednávky

  Obvyklé dodací lhůty budou dodrženy pouze u objednávek potvrzených do pondělí 22. července. Po tomto datu může trvat přibližně jeden měsíc, než zboží obdržíte. Od 3. do 18. srpna bude NaturDesign přes léto uzavřen. Služba bude fungovat do 2. srpna a v naléhavých případech můžete v době uzávěrky napsat na adresu info@mobiliincartone.it.