Kartonový držák štítků ve tvaru stromu pro Pool Over

Kartonový stojan na samolepicí etikety

Udržitelné řešení ve tvaru stromu pro vystavení štítků a brožur

Milán

Via Bordighera 36

Kartonový držák etiket ve tvaru stromu pro distribuci samolepicích etiket v místě prodeje byl udržitelný a originální nápad, který podpořil marketingovou strategii společnosti Pool Over.

Společnost Pool Over je skupina vytvořená sedmi italskými velkoobchodníky s papírnickým zbožím, která vznikla nejprve jako komunikační a marketingové jádro pro toto odvětví a poté jako skutečná organizace, jejímž cílem bylo vždy zaručit a chránit potřeby papírnictví a souvisejících obchodů před konkurencí velkoplošné organizované distribuce v celé zemi.

Aby posílila svou marketingovou strategii a propagaci značky v prodejnách franšízantů, pověřila nás společnost Pool Over návrhem a výrobou kartonových stojanů na etikety, které byly dostatečně udržitelné a originální, aby přitáhly pozornost zákazníků a přiměly je vzít si vystavenou etiketu.

Jelikož je marketing papírenských výrobků hlavní činností společnosti, napadlo nás spojit jej s tvarem stromu. Z centrálního tělesa připevněného ke kruhové základně vycházejí čtyři větve, na jejichž koncích jsou umístěny zobrazovací desky, rovněž kruhové, na které se umísťují štítky. Uprostřed stromu jsme vytvořili zobrazovací panel složený z půlkruhů, které postupně simulují listí, a do jeho středu jsme umístili logo společnosti.

Originální, ekologický a funkční nápad, který podporuje a přidává hodnotu marketingovým strategiím a image značky.


KONTAKTUJTE NÁS PRO VÍCE INFORMACÍ

  O jaká kartonová řešení máte zájem?


  * Povinná pole

  Přírodní materiál

  Kartonový nábytek je 100% recyklovatelný

  ZAJIŠTĚNÍ KVALITY NATURDESIGN

  Vzorec záruky vrácení peněz

  360° provedení

  Tým odborníků k dispozici

  BEZPEČNÉ ONLINE PLATBY

  Bezpečné a šifrované transakce

  NÁKUPNÍ KOŠÍK
  Přihlásit se

  Ještě nemáte účet?