Ekologické produkty proti covid19 | Mobiliincartone.it

E CoVid19

Produkty na koronavirus

Kartonový nábytek NaturDesign se v průběhu roku 2020 zavázal k navrhování ekologických výrobků určených k prevenci nákazy a ochraně před koronavirem.

Mimořádná situace spojená s koronavirem jasně ukázala, že ve fázi restartu je třeba přehodnotit a nově definovat prostory, kde se odehrává naše práce a náš volný čas. To vše za účelem prevence infekcí a ochrany lidí v našem okolí před koronavirem. Proto jsme vytvořili kolekci ekologických produktů vytvořených z recyklovaných a recyklovatelných materiálů, čímž kombinujeme atraktivní estetiku s řešeními s nízkým dopadem na životní prostředí.

Podle studie provedené časopisem The New England Journal of Medicine se koronavirus rozpadá během 24 hodin na povrchu lepenky, což je skutečnost, která jej umisťuje jako referenci ve srovnání s jinými materiály na trhu.

Moderátor
Dělicí panely
Samonosné přepážky
Přepážky pro čekárny
Úhlový dech
Panely Parafiato
Čtvercová gelová skříňka
Gelová skříňka

MateriályOjetý

Produkty navržené naším týmem kombinují ekologii, lehkost materiálů a studium snadnosti použití. Všechna naše řešení, kromě toho, že jsou samonosná, nevyžadují zásah externího personálu pro jejich instalaci.

Použité materiály 

Produkty navržené naším týmem kombinují ekologii, lehkost materiálů a studium snadnosti použití. Všechna naše řešení, kromě toho, že jsou samonosná, nevyžadují zásah externího personálu pro jejich instalaci.

Vlnitý

Jednoduchá vlnitá lepenka, používaná pro všechny naše konstrukce. K dispozici v bílé nebo HAVANĚ, pracujeme na tom, abychom vytvořili trvanlivé prvky, ale zároveň lehké a ovladatelné.

metallo.jpg

Kov

Pro některá z našich řešení poskytujeme kovové nožičky, které zajišťují stabilitu našich výrobků.
Jedná se také o 100% recyklovatelný materiál.

foglio-trasparente.jpg

P.E.T. panely

Průhledné PET panely, které nám umožňují mít stěny, které nesnižují jas místností a umožňují udržení společenské schopnosti. 100% recyklovatelný materiál.

Řešení připraveno k použití

Stáhněte si náš katalog produktů věnovaných nouzové situaci Covid-19 a objevte všechna naše řešení připravená k použití. Pro více informací nás kontaktujte.

Pošlete nám poptávku

  O jaká kartonová řešení máte zájem?


  * Povinná pole

  Přírodní materiál

  Kartonový nábytek je 100% recyklovatelný

  ZAJIŠTĚNÍ KVALITY NATURDESIGN

  Vzorec záruky vrácení peněz

  360° provedení

  Tým odborníků k dispozici

  BEZPEČNÉ ONLINE PLATBY

  Bezpečné a šifrované transakce

  NÁKUPNÍ KOŠÍK
  Přihlásit se

  Ještě nemáte účet?

  Dodací lhůty pro online objednávky

  Obvyklé dodací lhůty budou dodrženy pouze u objednávek potvrzených do pondělí 22. července. Po tomto datu může trvat přibližně jeden měsíc, než zboží obdržíte. Od 3. do 18. srpna bude NaturDesign přes léto uzavřen. Služba bude fungovat do 2. srpna a v naléhavých případech můžete v době uzávěrky napsat na adresu info@mobiliincartone.it.