Řešení kartonového nábytku, ekologické a vhodné pro různá odvětví

odvětví

Všechny oblasti kde můžeme použít nábytek z kartonu

NaturDesign Mobili v Cartone je multisektorová společnost, která je odhodlána vyrábět nábytek s nízkým dopadem na životní prostředí a 100% recyklovatelný

Hledáte nápady pro 
zařízení obchod? 
zařízení kanceláře? 
zařízení relax zóny? 
nábytek pro Home staging? 
eventy a veletržní stánky? 
Karton je řešení!

Máme kartonové řešení pro každou příležitost

Náš kartonový nábytek je vhodný pro nejrůznější odvětví, ve kterých působíme při zachování ekologie na základě naší práce.

Společnost začala působit navrhováním nábytku pro kanceláře a obchody. K dnešnímu dni má tento sektor nejširší katalog kartonového nábytku, který se neustále rozšiřuje díky všem požadavkům na nábytek na zakázku.

Sektor eventů je základním kamenem společnosti, dodávky nábytek pro akce, veletrhy a stánky nebo design kartonových stojanů vždy našel pozitivní zpětnou vazbu díky vlastnostem samotné lepenky, což nám umožňuje vytvářet lehké výrobky, snadno přepravitelné a nabízet rychlou montáž.

V oblasti dodávek nábytku pro home staging působíme již řadu let a udržujeme si vynikající standard kvality. Katalog je neustále aktualizován díky radám našich zákazníků, z vás domácích stagerů.

V oblasti vendingu se zabýváme především výrobou nátěrových konstrukcí pro prodejní automaty, ale design kartonového nábytku jsme přinesli i do vybavení pro odpočinkové prostory.

Přírodní materiál

Kartonový nábytek je 100% recyklovatelný

ZAJIŠTĚNÍ KVALITY NATURDESIGN

Vzorec záruky vrácení peněz

360° provedení

Tým odborníků k dispozici

BEZPEČNÉ ONLINE PLATBY

Bezpečné a šifrované transakce

NÁKUPNÍ KOŠÍK
Přihlásit se

Ještě nemáte účet?