Ekologicky navržená řešení

Kartonové knihovny

Často se nás ptáte: unese kartonová knihovna váhu svazků? Odpověď samozřejmě zní ano a důkazem toho jsou krásné knihovny, které jsme v průběhu let vybavili a které stále ohromují a získávají si zákazníky, kteří je navštíví. V katalogu NaturDesign najdete širokou škálu řešení pro inovativní a trvale udržitelné vystavení knih: nástěnné nebo stojící knihovny, modulární nebo samostatné, z bílého kartonu, havany nebo dokonce na míru s potiskem s vysokým rozlišením. Udržitelné knihovny pro všechny potřeby a pro stále ekologičtější nábytek!

Stromová knihovna Geri (4)

Modulární knihovna Lifi (5)

Kartonová knihovna Flua plus (5)

Ekologická designová knihovna Sea (14)

Zobrazen 1. – 12. z 28 výsledků

Jak utvářet prostor pomocí lepenkové ekodesignové knihovny

Knihovna může být důležitým spojencem při praktickém a dekorativním utváření prostoru kanceláře, obchodu nebo domácnosti. Ať už hledáte něco klasického nebo moderního, existuje design knihovny, který vyhoví vašim potřebám. Můžete si vybrat z různých tvarů, velikostí, materiálů a stylů, abyste našli ten ideální pro vás. Existuje však ještě důležitější aspekt, který může být pro váš výběr diskriminující: rozhodnout se pro koupi univerzálního a estetického designu kartonové knihovny, který je zároveň šetrný k životnímu prostředí. Naši designéři na tyto potřeby reagovali a vytvořili řadu knihoven z přírodního kartonu, které nejen dobře vypadají, ale také kombinují důležité prvky, jako je funkčnost a udržitelnost. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, přírodní karton, nejenže nemá žádný dopad na životní prostředí, ale díky své univerzálnosti může vytvářet originální a působivé tvary. Všechny naše návrhy kartonových knihoven lze navíc přizpůsobit pomocí barev a digitálních potisků vyrobených nejmodernějšími technikami, které zabraňují emisím škodlivých látek do prostředí, v němž jsou umístěny, a přizpůsobí se tak každému stylu. Můžete si vybrat ze široké nabídky řešení navržených přímo pro vás, od modulárních kompozic až po individuální, od nástěnných knihoven až po moderní a inovativní, které lze umístit do středu místnosti, můžete si navrhnout prostory jako skutečný designér a popustit uzdu své fantazii. Veškerý nábytek lze vyrobit na míru, a optimalizovat tak prostor, který máte k dispozici. Kartonové knihovny jsou navíc lehké, snadno se přemisťují a ještě snadněji se montují díky jednoduchým zámkovým systémům a několika návodům. Je tu však ještě jeden aspekt, který je třeba zvážit. Regály Natur Design jsou navrženy podle vysokých kvalitativních a ergonomických standardů, takže jsou nejen odolné vůči velkému zatížení, ale také představují univerzální řešení pro použití jako jednoduchá výstavní jednotka.

 

 

Chcete tipy, jak si vybrat příští ekoknihkupectví?

 

Kontaktujte naše designéry! Vyplňte formulář a získejte všechny informace, které potřebujete k výběru kartonové knihovny nebo k vytvoření knihovny na míru s inovativními a moderními tvary.

 

 

 

    O jaká kartonová řešení máte zájem?


    * Povinná pole