Prodejní obaly a kartonový nábytek do odpočinkových místností
Sfondo-Slider-VENDING.jpg
Moduli-OCS-800-x-800-pagina-vending.png

Zbarvěte oblast přerušení

Nábytek pro kancelářský kávový servis

Sfondo-Slider-VENDING-4.jpg

Potěšení zahrnující všechny smysly

Nátěry pro prodejní automaty

Sfondo-Slider-VENDING-3.jpg

Pořádek v nakládání s odpady

Separátory odpadu

Sfondo-Slider-VENDING-2.jpg

Řešení pro každé prostředí

Nábytek pro přestávky

Udělejte přestávku krásnou a ekologickou

NaturDesign Mobili v Cartone nabízí širokou škálu řešení, jak vybavit oblast přestávky nádechem design a pozornost věnovaná udržitelnost: počínaje nátěrové konstrukce pro prodejní automaty až po výrobky nábytek pro Ho.Re.Ca (hotel, restaurace a kavárna) a OCS (Office Coffee Service), všechny produkty NaturDesign související se světem vendingu jsou vyrobeny z lepenky, ekologického materiálu, který umožňuje přizpůsobení produktů ve všech jejich aspektech, od tvarů až po grafiku.

Naši výrobu zakládáme na využití moderních technologií a použití přírodních a recyklovatelných materiálů, vytváříme produkty, které respektují lidské zdraví a neznečišťují životní prostředí. Cílem je navrhnout přírodní vybavení, které splňuje požadavky ergonomie a praktičnosti.  Používáme pouze FSC certifikovanou lepenku, tedy pocházející ze správného lesního hospodářstvíNaše výrobky jsou vyrobeny z 30% recyklovaného materiálu a 100% materiálu je recyklovatelné. Ve srovnání s tradičním dřevěným nábytkem spotřebováváme o 80 % méně celulózy a o 80 % méně energie na zpracování. Máme nulové emise formaldehydu a minimální hodnoty použitých chemických látek. 

Nová řešení pro rok 2023 

Neustále hledáme inovativní materiály a technologie, které poskytnou konkrétní odpovědi na vaše potřeby. Nabízíme konstrukční řešení funkční, se silným vizuálním dopadem a schopný sdělit svůj závazek k udržitelnosti.

Rychlá a snadná instalace

Jednou z charakteristik, která odlišuje naše konstrukce, je jednoduchost instalace. Každá konstrukce je namontována se zámkovými systémy bez použití nástrojů.

Jednoduchost systému znamená, že instalaci může ve velmi krátkém čase provést i nekvalifikovaný personál. Dokonce i během instalace lze provést úpravy, jako jsou pily a propíchnutí pro průchod drátů a trubek.

Všechny procesy jsou jednoduché se snadnou a nenáročnou přepravou, montáží a případnou demontáží.

Naše produkty pro vending

Povlaky pro prodejní automaty

Vytváříme nátěrové konstrukce pro prodejní automaty, přizpůsobené a se silným vizuálním dopadem. Jednoduchá, efektivní a ekologická řešení, která učiní z občerstvovacího prostoru příjemné a zdravé místo, kde můžete strávit relaxační přestávku. Nabízíme několik řešení pro splnění různých technických a grafických požadavků, a to jak standardních, tak zcela přizpůsobených. Přední panely jsou platné reklamní a propagační prostředky, ideální pro branding: zde můžete vložit loga a obrázky a v případě potřeby je lze snadno vyměnit.

Moduli-Vending-2-800-x-800-pagina-vending.png
Moduli-rifiuti-800-x-800-pagina-vending-2.png

Systémy tříděného sběru

Rozlišování odpadu je dnes základním aspektem a není nic horšího, než se uchýlit k chaosu nevzhledných popelnic. Řešení, která navrhujeme, řeší funkční a prostorové problémy a zároveň mají silný vizuální dopad na zákazníky. Sloupové diferenciátory jsou velmi kompaktní řešení a mohou být také umístěny uvnitř obkladových konstrukcí. Udržují grafickou kontinuitu , a proto jsou vizuálně velmi dobře sladěny se strukturou. Nádoby mají povrchy odolné proti skvrnám a lze je snadno čistit vlhkým hadříkem. Diferenciátory jsou vytištěny z řady standardních obrázků, nebo mohou být na vyžádání přizpůsobeny obrázky a logy . Volbu způsobu třídění odpadu musíte přizpůsobit podle potřeb obce.

Nábytek pro OCS a HO.RE.CA

NaturDesign představuje řadu ekologického vybavení jak pro sektor OCS , tak pro Ho.re.ca. s několika řešeními, která splní všechny vaše potřeby. Budete mít možnost vložit dveře, zásuvky a odpadní moduly, aby bylo vše uklizené. Kompozice lze přizpůsobit, a to jak ve velikosti, tak v grafice, což vytváří ideální řešení vybavení pro jakékoli prostředí. Umožňují vám ubytovat stroje různých velikostí a zařízení, jako jsou kávovary, dávkovače vody, mikrovlnné trouby, sporáky atd.

Moduli-OCS-800-x-800-pagina-vending.png

Nábytek pro přestávky

Jednoduché linie a racionální objemy znamenají inovativní, originální a podmanivé tvary, aniž by ztratily funkčnost. Vyjádření kreativity pro si všimnou tím, že předají svou zelenou filozofii, kterousdílí více společností. NaturDesign vytváří vysoce ekologický nábytek složený z recyklovaného a 100% recyklovatelného materiálu s poklesem surovin a energie ve srovnání s tradičním nábytkem až o 80%.

Nechte se inspirovat

Nápadům se meze nekladou… inspirujte se projekty, které jsme realizovali, a kontaktujte nás, abyste našli řešení, které vám vyhovuje

de-bona-vending4.jpg
nastavení distribuční oblasti
Vending-Rivestimenti-distributori-automatici-in-cartone-Kering-Eyewear-Nardi-Mobili-in-cartone-03.png
Prodejní společnosti, které používají kartonová řešení
Přírodní materiál

Kartonový nábytek je 100% recyklovatelný

ZAJIŠTĚNÍ KVALITY NATURDESIGN

Vzorec záruky vrácení peněz

360° provedení

Tým odborníků k dispozici

BEZPEČNÉ ONLINE PLATBY

Bezpečné a šifrované transakce

NÁKUPNÍ KOŠÍK
Přihlásit se

Ještě nemáte účet?