Ekologické povrchové úpravy kartonového nábytku: sklo, korek a...

Skončí

Většina našeho kartonového nábytku může být na vyžádání dokončena jinými materiály, které dávají zvláštní estetický efekt nebo zaručují specifické funkce. Pojďme analyzovat všechny povrchové úpravy, které jsou k dispozici pro naše ekologické vybavení.

Karton

Je zřejmé, že můžeme začít pouze od hlavního materiálu, se kterým pracujeme: lepenka, kterou používáme, je pevná a esteticky příjemná, určitě dává představu o udržitelnosti, protože je známo, že je 100% recyklovatelná. „Panenská“ lepenka se vyznačuje svou přirozenou barvou, klasickou Havanou. Je zřejmé, že z estetických důvodů je také možné požádat o bílé kartonové povrchy, nebo dokonce použít dvě střídavé barvy. Kartonové povrchové úpravy lze přizpůsobit „na míru“ a vodotěsnou grafikou a potisky (během tisku nebo pomocí speciálních barev, které zachovávají přirozenou barvu).

Havana

Bílý

Dokončovací roviny

Viděli jsme, že lepenka je super trvanlivá, ale existují některé aplikace použití, které vyžadují jiné materiály pro funkčnější výtěžnost. Pult oblasti přestávky, konferenční stolek baru nebo dokonce stůl může být jistě účinnější a trvanlivější, pokud je pokryt konkrétními povrchovými úpravami, které dávají zvláštní estetický nádech, nebo se vyhýbají například mastným nebo inkoustovým skvrnám, což vede k obzvláště jednoduchému čištění. Proto může být náš kartonový nábytek opatřen deskami z laminátu, korku nebo skla (leptaných nebo průhledných). Neexistují žádné limity pro kombinace a účinky kompozice jsou často překvapivé a krásné na pohled. Takže v případě jakýchkoliv pochybností nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme.

Laminát

Korek

Leptané sklo

Průhledné sklo

Povlaky

Naše kartonová sedadla mají design navržený speciálně pro zajištění maximálního pohodlí, ale aby byla relaxační přestávka ještě uspokojivější, je vhodné je kombinovat s čalouněním. Naše produktová řada může být doplněna elegantními barevnými polštáři écru ze 100% bavlny a polstrováním z pěnového materiálu o hustotě 40.

Látka.

Jako vždy bychom chtěli zdůraznit, že společnost NaturDesign Nábytek z kartonu je společnost, která je moderní ve své technologii, ale naprosto ruční ve svém přístupu. Naše síla spočívá ve skvělé schopnosti přizpůsobit: naši zaměstnanci jsou vždy připraveni naslouchat potřebám zákazníků, naslouchat jejich specifickým potřebám a společně rozvíjet projekty na míru , které plně splňují očekávání. Ať už je tedy váš nápad jakýkoliv, neváhejte nás kontaktovat a my najdeme způsob, jak to s vámi realizovat!

Přírodní materiál

Kartonový nábytek je 100% recyklovatelný

ZAJIŠTĚNÍ KVALITY NATURDESIGN

Vzorec záruky vrácení peněz

360° provedení

Tým odborníků k dispozici

BEZPEČNÉ ONLINE PLATBY

Bezpečné a šifrované transakce

NÁKUPNÍ KOŠÍK
Přihlásit se

Ještě nemáte účet?