Pochybnosti a často kladené otázky týkající se kartonového nábytku

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY O KARTONOVÉM NÁBYTKU

cartone ondulato

Vše, co jste chtěli vědět o kartonu*

(*ale nikdy jste se neodvážili zeptat)

Showroom Natur Design

Jak vám můžeme pomoci?

Vyhledejte odpověď nebo nás kontaktujte

V této sekci najdete FAQ, nejčastější dotazy, které nám naši zákazníci kladou. Vyhledejte téma, které vás zajímá, a najdete naše odpovědi. Pokud je nenajdete, nebo pokud máte stále nějaké pochybnosti, vězte, že se rádi porovnáváme se zákazníky, abychom společně identifikovali nejuspokojivější řešení. Tak nás neváhejte kontaktovat!

OBECNÉ OTÁZKY

Navzdory tomu, co si možná myslíte, karton je velmi pevný a robustní materiál. Veškerý nábytek z katalogu NaturDesign je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují stejnou pevnost a odolnost jako u tradičního nábytku. Pokud se chcete dozvědět více, odkazujeme vás na naši hloubkovou analýzu pevnosti kartonového nábytku Nardi.

Odpověď je ne. Určitě nemluvíme o oceli, ale můžeme vás ujistit, že lepenka má úžasné vlastnosti! Lehká, ale trvanlivá vysoce kvalitní třívlnná lepenka používaná pro náš nábytek je odolná vůči zatížení a vlhkosti. Naše zkušenosti nás učí, že i když se používají v místech s vysokým využitím, mají dobrou trvanlivost. V případě potřeby můžeme povrchy upravit tak, aby byly voděodolné a/nebo nehořlavé. Kontaktujte nás a dozvíte se více.

Záleží na tom, jak ho musíte použít. Základní verze našeho nábytku není ohnivzdorná a může utrpět poškození, pokud je umístěna do kontaktu s otevřeným ohněm a / nebo vysokými teplotami. Použitá lepenka má však vysoký bod vzplanutí (nad 200 ° C), což výrazně omezuje riziko požáru. Pokud však máte přísnou potřebu vytvořit ohnivzdorné uspořádání (například pro stojan pro použití ve výstavních prostorách), můžeme použít speciální karton certifikovaný „Třída 1“ podle italské legislativy. Kontaktujte nás pro více informací o tom.

Jistě, náš nábytek je svou povahou ekologický: je vhodný k nesčetnému opětovnému použití a „na konci své životnosti“ je 100% recyklovatelný. Jsou také vyrobeny z 30% recyklovaných materiálů a celulóza pochází ze zdrojů certifikovaných FSC.

Všechny položky v našem katalogu jsou k dispozici a přizpůsobitelné. Nemůžete v seznamu najít produkt, který vás zajímá? Neváhejte nás kontaktovat, náš tým je Vám k dispozici pro tvorbu produktů na míru.

Ano, náš tým je vám k dispozici. Společně vyhodnotíme vaše potřeby a prostudujeme nejfunkčnější řešení pro váš účel. Pokud tedy v našem katalogu nenajdete produkt, který je pro vás ten pravý, kontaktujte nás a společně najdeme kartonové řešení, které vám vyhovuje!

Řekněme, že to závisí na mnoha faktorech, ale obvykle je načasování realizace „ex-novo“ kartonového výrobku asi 1-2 pracovní týdny. U „na míru“ nebo zvláště složitých výrobků se doba výroby může lišit. Ale každý případ je jedinečný, takže rada je vždy kontaktovat nás, abychom měli přesnější načasování.

OBAVY O VÝROBKY

Rozsah našich řešení vybavení se liší produkt od produktu, a to i podle tvaru a designu. Zvažte však, že obvykle může kartonové sedadlo nést více než 200 kg. Takže stejně jako je to lehký materiál, je také neuvěřitelně robustní. Není náhodou, že jsme postavili celé kartonové knihovny, naložené stovkami a stovkami knih. Můžete si být jisti, že kartonový nábytek drží skvěle! 😉

Ano, téměř všechny naše kartonové výrobky jsou sestaveny pomocí jednoduchých spojů, což umožňuje jejich demontáž a následnou opětovnou montáž. To z nich činí flexibilní, lehké a opakovaně použitelné řešení, které je nezbytné pro některá odvětví, jako je domovní sněm nebo organizace akcí.

Samozřejmě, stačí rozebrat zkaženou část a koupit jeden poškozený kus. Kontaktujte nás a my najdeme řešení.

Rozhodně ne, naopak! Kartonový nábytek se dobře hodí k přizpůsobení a dekoracím „do-it-yourself“. Doporučujeme používat ekologické barvy možná vodu, bez přehánění! 😉

Výrobky jsou samozřejmě přizpůsobitelné pomocí digitálních výtisků s vysokým rozlišením vyrobených přímo na kartonu. Náš tým vám pomůže při výběru a / nebo vytvoření nejvhodnější grafiky pro vás a vaše podnikání.

Nábytek může být povrchově upraven různými materiály, které nabízíme, jako je sklo, korek, laminát, fólie, dibond a polštáře, nebo si jej můžete upravit přímo podle svých představ (stačí jej upevnit pomocí pásků na suchý zip).

Pro splnění specifických požadavků je možné přidat také dokončovací patky, které konstrukci zvednou nad zem, nebo vodoodpudivý ochranný plastový povlak, díky němuž je povrch snadno omyvatelný vlhkým hadříkem. Pokud se chcete dozvědět více, odkazujeme vás na naši hloubkovou studii o povrchových úpravách kartonového nábytku.

Lepenka je vyrobena pouze z celulózy a přírodních škrobů. V následných fázích zpracování nebo tvorby produktu věnujeme maximální pozornost výběru ekologických produktů s nízkým dopadem na životní prostředí a nízkými emisemi škodlivých látek. Nepoužíváme lepidla, která uvolňují formaldehyd, ale přírodní škroby z brambor, kukuřice a hrachu. Veškerý nábytek je proto naprosto ohleduplný k lidskému zdraví a životnímu prostředí. Kartonové výtisky jsou navíc naprosto netoxické.

DESIGN NA MÍRU

Určitě ano, náš tým je vám vždy k dispozici, aby posoudil vaše potřeby a proveditelnost projektu, který pro vás může udělat. Neváhejte nás kontaktovat, rádi probereme a společně uvidíme problémy a řešení.

Obvykle se načasování realizace kartonového výrobku na míru pohybuje od jednoho do dvou pracovních týdnů. U zvláště složitých produktů se doba výroby může lišit.

OBJEDNÁVKY, NÁKUPY A REFUNDACE

Chcete-li koupit vše, co musíte udělat, kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem / chatem a vyžádejte si produkt. Nejjednodušší řešení lze také zakoupit online na webu, ale vždy vám doporučujeme, abyste nás kontaktovali, protože ze srovnání s našimi odborníky budete mít včasné rady o produktech, které jsou pro vás to pravé. Chcete-li nás kontaktovat , klikněte zde.

Samozřejmě stačí, když si na webu zaregistrujete účet a uvedete údaje o své firmě, nebo nás můžete kontaktovat a sdělit nám všechny podrobnosti o své firmě. Náš tým bude připraven splnit všechny požadavky vaší společnosti.

Svou objednávku můžete kdykoli před potvrzením změnit. Pokud byste chtěli změnit svou objednávku po obdržení potvrzovacího dokumentu, kontaktujte nás do 24 hodin a my ověříme proveditelnost vašeho požadavku.

Ze zkušenosti zaručujeme, že je to docela nepravděpodobné, ale pokud by se stalo, že uvnitř sady jsou poškozené, vadné nebo nesprávné položky, stačí nás kontaktovat. Problém vyřešíme co nejdříve. Chcete-li nás kontaktovat ohledně podobných nesrovnalostí v obdržené objednávce , klikněte zde.

Načasování obdržení refundace závisí na vaší bance, ale orientačně bude viditelné na vašem bankovním výpisu do 15 dnů od potvrzení aktivace zpětného kreditu.

PLATBY

Platbu můžete provést bankovním převodem na adresu IBAN, která vám bude sdělena, nebo zaplatit kreditní kartou, PayPal nebo pokladním šekem. Přijímáme platby v hotovosti až do maximální výše 2999,99 eur (dle platné legislativy).

Platba musí být provedena po potvrzení objednávky. Veškerá ustanovení musí být dohodnuta se společností. Je zřejmé, že v případě online nákupu je platba provedena v době potvrzení transakce.

Fakturu obdržíte e-mailem, počínaje následujícím dnem do 48 hodin, která nahrazuje účtenku.

Platba musí být provedena po potvrzení objednávky. Veškerá ustanovení musí být dohodnuta se společností.

Ano, minimální cena objednávky je 120 € (100 + DPH)

Ano, slevy se liší podle velikosti objednávky a náš tým je vypočítá automaticky. Jste firma nebo prodejce? Kontaktujte nás a dozvíte se o vyhrazených slevách.

DODÁVKY

Způsoby dopravy jsou dohodnuty přímo s naším týmem a zahrnují expresního kurýra, neexpresního kurýra (specializujícího se na přepravu nábytku) nebo doručení prostřednictvím jednoho z našich dopravců.

Způsob dopravy je dohodnut přímo s naším týmem, který vám bude schopen poradit s nejlepším řešením na základě potřeb a místa dodání.

Samozřejmě je možné jít do společnosti vyzvednout zakoupené zboží.

Dodací lhůty expresním kurýrem jsou 1/3 pracovních dnů od odeslání. U zahraničních míst nebo jiných dohodnutých způsobů dopravy se dodací lhůty mohou lišit a budou definovány během nákupu.

Ano, zasíláme do zahraničí. Způsoby dopravy a jejich ceny budou definovány v době nákupu.

Dodací lhůty jsou definovány podle zvoleného typu nákupu a přepravy. S naším týmem se můžete dohodnout na orientačním termínu dodání, který se může změnit. Budeme komunikovat sledovací kód produktu, abychom mohli sledovat zásilku. Pro speciální nákupy zůstaneme v kontaktu s dopravcem a zavoláme vám před jeho příjezdem.

V případě, že žijete v ZTL, nebo na silnici nesjízdné středně velkou dodávkou, nebo je dostupnost do místa, kam má být zboží dodáno, velmi omezená, kontaktujte nás ihned po odeslání objednávky a společně vyhodnotíme nejlepší možné řešení.

Kontaktujte nás e-mailem do 24 hodin od vytvoření objednávky a my ověříme proveditelnost vašeho požadavku.

Neměli byste to potřebovat, ale v případě potřeby kontaktujte přímo naše obchodní oddělení.

Přeprava v montážní sadě spočívá v přepravě rozebraného výrobku a je opatřena všemi prvky nezbytnými pro jeho složení. Balíček, který vám bude doručen, obsahuje pokyny a všechny informace užitečné pro montáž nábytku. Děsí vás to všechno? Nebojte se, montáž je jednoduchá a vyžaduje minimální manuální dovednosti (stále můžete požádat o přepravu namontovaného produktu s malým příplatkem).

MONTÁŽ

Ano, náš nábytek obvykle cestuje v montážních sadách, uvnitř kterých najdete všechny indikace pro snadnou montáž výrobku. Zvláštním případem jsou obzvláště složitá nastavení, která cestují částečně smontovaná a jsou sestavena na místě za asistence našich odborných pracovníků.

Přeprava v montážní sadě spočívá v přepravě rozebraného výrobku a je opatřena všemi prvky nezbytnými pro jeho složení. Balíček, který vám bude doručen, obsahuje pokyny a všechny informace užitečné pro montáž nábytku. Děsí vás to všechno? Nebojte se, montáž je jednoduchá a vyžaduje minimální manuální dovednosti (stále můžete požádat o přepravu namontovaného produktu s malým příplatkem).

Montážní služba na místě je poskytována pouze v případě instalací určité složitosti. Ve všech ostatních případech byste ji neměli potřebovat. Náš nábytek vždy putuje v montážních sadách, uvnitř kterých najdete všechny indikace pro sestavení výrobku. Nemáte čas na úpravy? Sestavený nábytek můžeme odeslat přímo k vám domů.

Nábytek již sestavený můžeme samozřejmě za malý příplatek dopravit až k vám domů.

NAŠLI JSTE ODPOVĚĎ, KTEROU JSTE HLEDALI?

Doufáme, že se vám podařilo najít informace, které jste hledali, ale nebojte se! Pokud máte ještě nějaké dotazy, chcete, abychom nás okamžitě kontaktovali a rádi vám pomůžeme. Můžete to udělat prostřednictvím chatu vpravo dole, můžete vyplnit níže uvedený formulář, zavolat nám nebo nám poslat e-mail … jsme tam!

Pošlete nám poptávku

  O jaká kartonová řešení máte zájem?


  * Povinná pole

  Přírodní materiál

  Kartonový nábytek je 100% recyklovatelný

  ZAJIŠTĚNÍ KVALITY NATURDESIGN

  Vzorec záruky vrácení peněz

  360° provedení

  Tým odborníků k dispozici

  BEZPEČNÉ ONLINE PLATBY

  Bezpečné a šifrované transakce

  NÁKUPNÍ KOŠÍK
  Přihlásit se

  Ještě nemáte účet?