NaturDesign: společnost vyrábějící kartonový nábytek a inovativní řešení

Jsme specialisté na ekologický nábytek

Nábytek z kartonu NaturDesign

Vytváříme inovativní řešení pro vybavení výstavních, komerčních a obytných prostor.

Použité materiály a technologie se mísí a vytvářejí funkční a dlouhodobé výrobky, jejichž inovativní design je kombinován se snížením dopadu na životní prostředí použitím přírodního materiálu, jako je lepenka. Recyklovaný a 100% recyklovatelný materiál, kde je možné ušetřit 80% energie při výrobě a 80% při použití surovin, celulózy, která se promítá do -80% pokácených stromů.

Nábytek z kartonu NaturDesign

Vytváříme inovativní řešení pro vybavení výstavních, pracovních a obytných prostor.

Použité materiály a použité technologie se mísí a vytvářejí funkční a dlouhodobé výrobky, jejichž inovativní design je kombinován se snížením dopadu na životní prostředí použitím přírodního materiálu – lepenky. Recyklovaný a 100% recyklovatelný, kde je možné ušetřit 80% energie při výrobě a 80% při použití suroviny, celulózy, která se promítá do -80% pokácených stromů.

Podívejte se na 360° virtuální prohlídku showroomu a kanceláří NaturDesign, které jsou kompletně zařízené z lepenky.

EKOLOGICKÉ PŘEDNOSTI LEPENKY*
RECYKLOVATELNÝ MATERIÁL NA 100%
RECYKLOVANÝ NA 30%
ÚSPORA ENERGIE VE VÝROBĚ 80%
ÚSPORA CELULÓZY A POKÁCENÝCH STROMŮ 80%
ELIMINOVANÉ EMISE FORMALDEHYDU NA 100%

* srovnání tradičního dřevěného nábytku s kartonovým nábytkem

Náš tým

Mobili in cartone je italská společnost s mladým a dynamickým charakterem, která se zrodila z odpovědných rozhodnutí pro udržitelnou spotřebu.
Tým, složený převážně z mladých designérů a architektů, zaměstnáváme také lidi, kteří pracují v nábytkářském sektoru již více než 20 let. Společně vytváříme kvalitní řešení s jedinečnými a inovativními návrhy.

Massimiliano-Nardi-1.jpg

Massimiliano Nardi

Generální ředitel

Hodně sní, ale nakonec je odhodlaný a konkrétní. Vystudoval architekturu v roce 2012 a vrhl se střemhlav do navrhování. Jeho kancelář vypadá jako laboratoř Art Attack, ale výsledky nechybí.

Stefano-Nardi-1.jpg

Stefano Nardi

Zakladatel společnosti

Po dvaceti letech tradičního designu nábytku měl jeden den osvětlení: Proč nevytvořit ekologický kartonový nábytek? Tak začalo naše dobrodružství. Přesvědčený vegan přináší do společnosti zkušenosti a profesionalitu.

Alessandro-Dabroi-2.jpg

Alessandro Da Broi

vedoucí sektoru VENDING

Titul v oboru architektury získaný v roce 2012 si myslel, že je pro něj málo užitečný, místo toho je skutečným talentem čar a křivek, možná příliš mnoho, ale jiní o tom přemýšlejí. Jeho vášeň? Dobré pivo ve společnosti přátel.

Daniela-Lot.jpg

Daniela Lot

administrativní manažer

Je třetím partnerem společnosti a s ní se účty vždy vracejí! Má ráda čísla, ale i přátele a večeře.

Giogia-Nardi

Giorgia Nardi

Správa

Přestože je v týmu nejmladší, přináší do společnosti preciznost a profesionalitu. Má záviděníhodný elán a nikdy neustupuje, když je třeba čelit velkým výzvám: od uzavření rozpočtu... až po bungee jumping!

Donata-Brun.jpg

Donata Brun

manažer akcí

Donata přináší do kanceláře spoustu energie a nápadů! Je to brilantní a precizní architekt, který zvládá i velmi složité projekty, aniž by ztratil chladnou hlavu. Všechny tyto ctnosti si prý vypěstoval díky své opravdové vášni: volejbalu!

Thomas-Bertazzon-1.jpg

Thomas Bertazzon

vedoucí sektoru home stagingu

Je mimořádně chytrý a zvládá více úkolů, má plné ruce práce s expedicí a rozvržením, ale nejraději se věnuje vykreslování. Na všechno, co se točí kolem světa home stagingu, se ho zeptejte.

Stefano-Compagno.jpg

Stefano Compagno

Marketing a komunikace

Vychází z cesty, aby představil světu ekologické ctnosti lepenky, je naším standardním nositelem udržitelnosti! Miluje Davida Lynche, sbírá CD a miluje být s rukama v těstě (to znamená, že má koníček pečení chleba a pizzy podle libosti).

emanuele-serafini.jpg

Emanuele Serafini

Vedoucí výroby

Neúnavný a přesný Emanuele je zárukou! Kartonový nábytek je v dobrých rukou, pokud je tam, aby ho sestavil a zabalil pro přepravu. Samozřejmě, tolik efektivity má cenu a ve skutečnosti chlapec, který pochoduje na plnou kapacitu, vyčerpá nespočet káv!

Andrea Tormena

Andrea Tormena

Výrobní pracovník

Andrea je naše divoká karta, zlatý člověk, trpělivý a ochotný. Jako modelářský nadšenec se o nábytek stará s obsedantním důrazem na detail. A někdy se musí vzdát svých oblíbených výletů do hor, aby tam postavil stánky a obchody z lepenky.

Design a udržitelnost
Vyrobeno v Itálii

Výběr materiálů

Výroba založená na použití přírodních a recyklovatelných materiálů vytváří konkrétní příspěvek k rozvoji s nízkým dopadem na životní prostředí. Pozornost věnovaná ochraně životního prostředí tlačí společnost k neustálému hledání přírodních materiálů a stále udržitelnějších procesů, minimalizace emisí toxických látek. Dokonce i dokončovací materiály, jako je sklo, korek, dřevo, jsou vybrány mezi materiály, které nejvíce respektují kritéria ekologické kompatibility a nízkého dopadu na životní prostředí.

Ekologický charakter

Cílem naší společnosti je poskytovat konstrukční řešení sladěním ekologického pohodlí s ekonomickým komfortem. Nábytek, který na první pohled zprostředkovává příjemný přirozený pocit, respektuje životní prostředí a zdraví lidí a vyjadřuje sklon k zeleni pro ty, kteří ji používají.

Proč si vybrat nás

01. Respekt k životnímu prostředí

Respektování životního prostředí je stále důležitější pro udržení zdravého ekosystému, snažíme se přispět svým dílem tím, že navrhujeme platná řešení, která respektují životní prostředí a lidské zdraví.

02 Kvalitní řešení

Vyrábíme pevné a odolné výrobky, vyrobené tak, aby vydržely v průběhu času s použitím vysoce kvalitních materiálů a řešení.

03. Jsme inovativní

Z jednoduchého a přírodního materiálu, jako je lepenka, vytváříme jedinečná designová řešení, která nás odlišují pro nezbytnost přijatou.

04 . Řešení na klíč

Postaráme se o každý projekt v úhlu 360° od návrhu až po realizaci, postaráme se také o dopravu a montáž na místě.

Naše záruky

Odpovědná výroba

Používáme lepenku vyrobenou ze dřeva získaného udržitelným a šetrným kácením lesů.

Spokojenost nebo vrácení peněz

Nabízíme vzorec „SPOKOJENOST NEBO VRÁCENÍ PENĚZ“, abychom zajistili maximální serióznost a kvalitu práce Záleží nám na Vaší SPOKOJENOSTI.

Co o nás říkají
Přírodní materiál

Kartonový nábytek je 100% recyklovatelný

ZAJIŠTĚNÍ KVALITY NATURDESIGN

Vzorec záruky vrácení peněz

360° provedení

Tým odborníků k dispozici

BEZPEČNÉ ONLINE PLATBY

Bezpečné a šifrované transakce

NÁKUPNÍ KOŠÍK
Přihlásit se

Ještě nemáte účet?