Kartonové podlahové/pultové displeje a totemy s ekologickým designem
NaturDesign

Prodejní stojany

Chcete být výjimeční? Prezentujte se neobvyklým způsobem! Zaměření na otázky životního prostředí je důležitější než kdy jindy a může zcela změnit sentiment zákazníků vůči značce. Pokud věříte v udržitelnost , připojte se k zelené revoluci a rozhodněte se prezentovat své výrobky kartonovými displeji s inovativním designem: konstrukční detaily jsou ponechány částečně vystaveny, aby zdůraznily ekologický aspekt produktu.

Porola B

Porola B je podlahový kartonový displej se 4 zobrazovacími přihrádkami: lze jej přizpůsobit vysoce kvalitními digitálními výtisky a lze jej integrovat do osvětlovacího systému s LED reflektory s nízkou spotřebou energie

Poslal
espositore
Branding
Cartone
Značka

Vlastní kartonové displeje

V katalogu máme širokou škálu kartonových displejů pro podlahu, lavici, modulární, oboustranné, modulární… kompletní nabídka pro splnění všech potřeb prezentace. Kromě těchto „standardních“ produktů jsme schopni vytvořit ekologické, krásné a vynikající konstrukční kvality displeje na zakázku . Vytvořte si vlastní řešení na míru a vynikněte v očích zákazníků díky originálnímu a inovativnímu designu a ekologickému a udržitelnému vzhledu. Řekněte nám svůj nápad a my vám ho pomůžeme realizovat!

Granáty
Granati-Pagina-espositori3-2.png
Cartone
Modulare
Obchod

Kartonové displeje: ceny a podrobnosti

Navštivte náš internetový obchod a najdete mnoho nápadů a všechny informace, které jste hledali o našich kartonových displejích. A pokud jste měli na mysli jiné řešení, neváhejte nás kontaktovat: váš personalizovaný displej navrhneme společně.

Objevte všechny kartonové displeje

Aby byla naše nabídka jasnější, shromáždili jsme všechna ekologická řešení pro výstavu na jedné vyhrazené stránce. V opačném případě můžete konzultovat produkty v katalogu kartonového nábytku, který je k dispozici, kliknutím na tlačítko níže:

Výhody

Proč si vybrat kartonové displeje?

01

Zelený znak

Udržitelná řešení s nízkým dopadem na životní prostředí,
vyrobeno ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu: naše kartonové displeje vyjadřují příjemný přirozený pocit, čímž vyjadřují ekologický závazek k výrobě. Nevyžadují použití lepidel a chemických látek, čímž se zabrání emisím toxických a škodlivých látek, jako je formaldehyd.

Gelas
Ripiano
Cartone
Scopri di più
02

Návrh a přizpůsobení

Myslíme si, že nejlepším způsobem, jak rozvíjet efektivního vystavovatele, je konfrontovat zákazníka, identifikovat jeho potřeby a následně vytvořit produkt, který je pro daný účel funkční. Vysoká, nízká, modulární, honosná nebo minimální: vytvořte s námi vystavovatele, který nabízí správnou kombinaci designu, praktičnosti a přizpůsobení.

03

Jednoduchost, rychlost, lehkost

Díky lehkosti lepenky a extrémní jednoduchosti konstrukčních systémů mohou být naše displeje dodávány v montážních sadách, snížení objemů a hmotností v dopravě. Všechny jsou navrženy tak, aby je bylo možné snadno sestavit a rozebrat několikrát, bez použití lepidel nebo nástrojů. Vytvářet řešení pro jakékoli vystavení výrobků: lehké nebo těžké, velké nebo malé, hbité nebo objemné, a to jak pro trvalé, tak pro dočasné expozice .

Projekty

Přizpůsobené portfolio kartonových displejů

Naše na míru šité ekologické displeje nekladou žádné limity vaší představivosti, jak můžete vidět z těchto příkladů

Společnosti, které již používají ekologické kartonové displeje
Názory těch, kteří vyzkoušeli kartonový nábytek
Přírodní materiál

Kartonový nábytek je 100% recyklovatelný

ZAJIŠTĚNÍ KVALITY NATURDESIGN

Vzorec záruky vrácení peněz

360° provedení

Tým odborníků k dispozici

BEZPEČNÉ ONLINE PLATBY

Bezpečné a šifrované transakce

NÁKUPNÍ KOŠÍK
Přihlásit se

Ještě nemáte účet?