Stojan na květiny pro společnost Vice Srl

Jak používat kartonová komunikační média k prezentaci udržitelnosti

Treviso

Via Fratelli Cervi, 25 31020 Villorba

Květinové displeje, které dodají vaší komunikaci trvalou hodnotu? Je to chytrý způsob, jak předat sdělení prostřednictvím hmatatelného média.

Vice Srl je italská společnost specializující se na výzkum, výrobu a distribuci pomocných průmyslových chemických látek. Dlouholeté zkušenosti získané v průběhu let, podpořené neustálou a neúnavnou výzkumnou prací vlastní laboratoře společnosti a nepřetržitou prací vysoce specializovaných techniků, umožnily společnosti zaujmout pozici etalonu na trhu s papírem a lepenkou v Itálii. Kromě toho společnost Vice vyniká svou podporou environmentální politiky tím, že poskytuje stále více ekologických, zelených a nízkoúčinných chemických látek.

Aby společnost podpořila svůj závazek a posílila hodnotu své značky, požádala nás, abychom vytvořili displeje na míru, které by vizuálně podpořily poselství udržitelnosti jejich podnikání. A co může být přirozenější a udržitelnější než květina z kartonu? Vytvořili jsme tedy stojan sestávající z podstavce ve tvaru krychle, na který bylo vytištěno logo společnosti a výplata, z níž byla vytvořena symbolická květina. Čtyři zkřížené lepenkové čepele tvoří listy květu ukotvené ke stonku. V horní části stonku se tvarované okvětní lístky rozevírají kolem středu, na kterém je vytištěno tvrzení. Květina byla ponechána bez potisku v přírodním kartonu, aby se zdůraznila udržitelnost a kvalita výrobků společnosti pro papírenský a kartonážní průmysl.

Related projects