Pohodlí + ekodesign

Kartonová sedadla

Společnost Nardi nabízí širokou škálu ekologických kartonových židlí, které jsou ideální pro vybavení vašeho obchodu ve stylu ekodesignu. Objevte různé dostupné řady, a pokud nenajdete to, co vám vyhovuje, kontaktujte nás a sdělte nám, čeho byste chtěli dosáhnout… pomůžeme vám vytvořit jedinečné kartonové sedadlo, které bude dokonale vyhovovat vašim potřebám.

Kartonové židle Tisa pro vybavení obchodů (3)

Kartonové stoličky (8)

Golliaz, kartonová křesla a pohovky pro obchody s ekodesignem (4)

Zobrazen 1. – 12. z 23 výsledků

PROČ VYBAVIT OBCHOD VÝBĚREM EKOLOGICKÝCH KARTONOVÝCH SEDADEL?

Proč zvolit k vybavení prodejny kartonové sezení?
Výběr nábytku je důležitou volbou pro ty, kteří si chtějí otevřít obchod nebo obchodní činnost: první vizuální kontakt zákazníka s prostředím, které ho hostí, má určitou váhu na jeho vnímání. Nábytek tedy nejenže přispívá k zákaznickému zážitku, ale stává se také důležitou pákou pro propagaci vlastní image a charakteru podnikání. Čím více je zážitek z nakupování ve vašem obchodě oceňován, tím větší je šance, že si ho zapamatujete, znovu si ho vyberete a především ho doporučíte ostatním.
Kartonový nábytek může být díky svému inovativnímu designu a udržitelnému charakteru v tomto ohledu vynikajícím nástrojem. Zejména sedadla jsou prvky vybavení prodejny, kterým je třeba věnovat pozornost: vybízejí k tomu, aby se lidé posadili, udělali si pohodlí a zůstali v prodejně déle.

Židle z ekologického kartonu jsou vysoce ceněným návrhem prodejců, protože představují moderní a univerzální řešení, které lze použít v jakémkoli prostředí a situaci a které se nejlépe hodí k využití prostor, pro které jsou určeny. Díky svým inovativním tvarům, plně přizpůsobitelným potiskům a barvám, vyrobeným z lehkého a 100% recyklovatelného materiálu, představují originální návrh nábytku, který dokáže vylepšit jeden kout nebo celou místnost. Velmi vítaným aspektem sedáků je vysoká dekorativní síla přírodní kartonové povrchové úpravy. Voštinový nebo lamelový rám je konstrukčním prvkem, který, ponechán odkrytý, představuje onen neobvyklý detail, jenž ze židlí činí jedinečné kusy nábytku, které v očích znalců nezůstanou bez povšimnutí. Existují však i další aspekty, které mohou lechtat zálibu v kartonovém sezení.

  • Ekologická udržitelnost: lepenkové sedačky jsou vyrobeny z recyklovatelného a biologicky odbouratelného materiálu, a proto mají mnohem menší dopad na životní prostředí než podobné plastové nebo kovové sedačky.
  • Úspora nákladů: lepenkové sedačky jsou obvykle levnější než tradiční kovové nebo dřevěné židle, což znamená, že můžete počítat s konkurenceschopnějšími cenami, zejména u velkých zakázek, kde je výhodnější výtěžnost.
  • Lehkost: lepenka je lehká a snadno se přepravuje, což znamená, že židle lze snadno přemisťovat z jedné části obchodu do druhé nebo je dokonce převážet na akce.

 

 

MODERNÍ A DESIGNOVÉ: KARTONOVÉ STOLIČKY

Pokud má váš obchod modernější styl, pak jsou pro vás moderní a designové kartonové stoličky tou správnou volbou. V rámci typu sedacího nábytku je taburet možná kusem s nejzajímavější historií. Prošla staletími a prošla nejrůznějšími stylistickými i funkčními proměnami. Od jednoduché židle až po kultovní designový kousek si v případě potřeby dokázala zachovat svou roli sedátka, desky stolu i odkládacího stolku. Všestrannost je jeho silnou stránkou a to umožňuje designérům přemýšlet a navrhovat jej v nejrůznějších podobách. Vytvořili jsme řadu kartonových stoliček, které jsou šetrné k životnímu prostředí a udržitelné, což umocňuje jejich funkční a moderní vzhled. Navrhli jsme je tak, aby nebyly jen doplňkem nábytku, ale mohly se stát i výkonným komunikačním nástrojem. Struktura našich kartonových stoliček byla vytvořena právě proto, aby si je každý mohl přizpůsobit podle vlastní fantazie a strategie, čímž dodá prostředí obchodu neodolatelnou přitažlivost. Jednoduchost, lehkost, design a bezprostřednost jejich použití z nich dělají přátelská sedátka schopná originálním způsobem propagovat identitu vaší značky.

 

 

KLASICKÁ INOVACE: KARTONOVÁ KŘESLA

Pokud chcete svému obchodu dodat klasický nádech, aniž byste se vzdali inovací, vaše volba může padnout pouze na kartonová křesla.
Křeslo je nezbytným vybavením pro svou estetiku a váhu, kterou dodává stylu místností, v nichž je umístěno a v nichž žijeme. Svým pojetím je klasickým prvkem, ale může se stát inovativním ve formě a v materiálech použitých na jeho konstrukci. A co může být inovativnějšího než křesla z přírodního kartonu? Karton je "chudý" materiál, ale má nečekaný potenciál. Vyrábí se spojením několika vrstev papíru proložených dalšími vrstvami vlnitého papíru. To mu dává vlastnosti pevnosti a lehkosti, díky nimž je univerzální pro různé procesy. Proto je možné s lepenkou vytvářet revoluční tvary s nevídaným stylem, které mohou tuto klasiku promítnout do modernějšího rozměru. Výběr kartonových křesel pro vybavení obchodu pomáhá vytvořit pohodlnější a důležitější prostředí, ale s originálním nádechem, který prostor odlehčí. Naše řady křesel mají moderní, lineární design, který snadno zapadne do jakéhokoli prostředí. Snadno se montují, dají se přizpůsobit a jsou pohodlné, a představují tak volbu ekologického designu, která může změnit vše k lepšímu.

 

 

Pokud chcete vybavit svůj obchod funkčním a inovativním způsobem pomocí ekologických kartonových sedacích souprav, obraťte se na naše techniky.

 

    O jaká kartonová řešení máte zájem?


    * Povinná pole