Poslání kartonového nábytku: učinit design a nábytek udržitelným

Misie

Ekologicky udržitelné cíle kartonového nábytku

Cílem, který jsme si stanovili, je nabízet inovativní vybavení , které respektuje lidské zdraví a má co nejmenší dopad na životní prostředí. To vše bez obětování požadavků na ergonomii, odolnost a praktičnost.

Naše vize

Naším cílem je být lídrem v oblasti ekologického nábytku a přesvědčit stále širší publikum o kvalitách kartonových řešení. Chceme vytvořit ještě úplnější katalog nábytku, který zůstane v popředí v používání materiálů a výrobních technologií excelence.

Naše filozofie

Mobili in Cartone vytváří inovativní řešení pro vybavení výstavních, pracovních a obytných prostor. Použité materiály a použité technologie se vzájemně prolínají a vytvářejí funkční a trvanlivé výrobky, jejichž inovativní design je kombinován se snížením dopadu na životní prostředí daným použitím recyklovatelné lepenky .

Výroba založená na použití přírodních a recyklovatelných materiálů vytváří konkrétní příspěvek k rozvoji s nízkým dopadem na životní prostředí, což je cíl sledovaný naší společností, která se snaží poskytnout konstrukční řešení sladěním ekologického a ekonomického soužití. Naší prioritou je vytvářet bytové doplňky, komerční prostory atd., které respektují životní prostředí a zdraví lidí, kteří tyto prostory využívají, a snižují emise formaldehydu, toxických látek a těžkých kovů na nulu.

Pozornost věnovaná ochraně životního prostředí tlačí naši společnost při hledání ekologických řešení, od výběru přírodních surovin přes kontrolu dodavatelského řetězce až po dopad výroby na životní prostředí. 100% recyklovatelný a biologicky odbouratelný , náš nábytek na první pohled zprostředkovává příjemný dojem přirozenosti a okamžitě vyjadřují ekologický závazek těch, kteří je navrhli, a samozřejmě těch, kteří je používají. Dokonce i všechny dokončovací materiály, jako je sklo a MDF, jsou vybírány s ohledem na všechna kritéria ekologická kompatibilita a nízký dopad na životní prostředí.

Příliš často, aniž bychom o tom věděli, se obklopujeme nábytkem a předměty, které jsou škodlivé, protože obsahují chemikálie, někdy toxické látky, dokonce i karcinogenní. Radikálně snížit pasivní příjem škodlivých látek naším tělem je možné a je velmi vhodné zůstat zdravý!

Lepenka je přírodní a ekologický materiál, který neobsahuje chemikálie ani jiné nebezpečné přísady.

Ekologická doprava

Přeprava nábytku a bytového vybavení byla navržena tak, aby zajistila maximální úspory pro uživatele a minimální dopad na životní prostředí. Obal našeho nábytku je vyroben z ekologického materiálu a má malý objem, takže dodávka i logistika jsou levnější než podobné výrobky.

Všechny prvky jsou rozebrány, což zajišťuje menší prostor pro přepravu a následnou úsporu zdrojů.

Play Video
Kontaktujte nás pro více informací

  O jaká kartonová řešení máte zájem?


  * Povinná pole

  Přírodní materiál

  Kartonový nábytek je 100% recyklovatelný

  ZAJIŠTĚNÍ KVALITY NATURDESIGN

  Vzorec záruky vrácení peněz

  360° provedení

  Tým odborníků k dispozici

  BEZPEČNÉ ONLINE PLATBY

  Bezpečné a šifrované transakce

  NÁKUPNÍ KOŠÍK
  Přihlásit se

  Ještě nemáte účet?