Kartonová výloha pro kolekci Moschino Pet Collection
Cover espositore Moschino Pets

Kartonový displej na zakázku pro řadu Moschino Pets

V obchodech slavné módní značky představuje zábavná kartonová chovatelská stanice oděvy a gadgety určené speciálně pro „nejlepšího přítele muže

Zakázkový kartonový displej

Pro různé obchody spojené se značkou

Logo Moschino
Moschino
Italský módní dům

Moschino nedávno uvedlo na trh svou první kolekci Pet Collection, která nabízí řadu oblečení a doplňků speciálně navržených pro psy. Produkty reinterpretují ikonický styl značky a přizpůsobují ji vkusu a potřebám 4-legged přátel. Pro prezentaci této překvapivé řady Moschino potřeboval vytvořit inovativní displeje na míru , které by byly vloženy do oken nebo do svých obchodů. Ze spolupráce s NaturDesign Mobili v Cartone se zrodil projekt vystavovatele ve tvaru chovatelské stanice, který dokáže spojit originální a zábavný design a velký prostor pro prezentaci oděvů a pomůcek.

Jak můžete vidět z fotografií nad kartonovou chovatelskou stanicí , je kus nábytku, který okamžitě přitahuje pozornost a stimuluje zvědavost zákazníků. Stěny se vyznačují živou červenou barvou a na přední straně vyniká v bílé barvě název linie „Moschino Couture! PETS„. Ve spodní části je přístup do chovatelské stanice, zatímco v horní části má střecha dva velké boční otvory, které poskytují viditelnost expozici produktů. Nahoře je také dřevěná hůl, která slouží k zavěšení oděvů oděvní linky.

Montáž displeje

Mezi nejdůležitější funkce, které od nás byly požadovány, patřila jistě snadná přeprava a montáž a pro splnění těchto potřeb byl displej speciálně navržen s možností cestování v kompaktních krabicích se všemi prvky, které lze sestavit pomocí intuitivních blokovacích řešení. Video níže ukazuje, jak je montáž rychlá a snadná a nevyžaduje použití žádných nástrojů.

Přírodní materiál

Kartonový nábytek je 100% recyklovatelný

ZAJIŠTĚNÍ KVALITY NATURDESIGN

Vzorec záruky vrácení peněz

360° provedení

Tým odborníků k dispozici

BEZPEČNÉ ONLINE PLATBY

Bezpečné a šifrované transakce

NÁKUPNÍ KOŠÍK
Přihlásit se

Ještě nemáte účet?