Udržitelný stánek společnosti Lyreco Italia na veletrhu Safety Expo

Udržitelný i na veletrhu s ekologickým stánkem na podporu bezpečnosti práce.

Safety Expo- Bergamo

S. Matteo Benaglia, 15

Udržitelný stojan z přírodní lepenkypro společnost Lyreco Italia na veletrhu Safety Expo v Bergamu na podporu bezpečnostních politik na pracovišti? Dá se to zvládnout!

Skupina Lyreco , evropská jednička v distribuci produktů a řešení pro pracoviště, je vždy pozorná k měnícím se potřebám pracovního prostředí a vždy připravena zavázat se k pečlivé a udržitelné podpoře bezpečnosti na pracovišti.

U příležitosti veletrhu Safety Expo v Bergamu nás skupina Lyreco Italia kontaktovala, abychom vytvořili výstavní stánek se souvisejícím nábytkem, který by udržitelně zdůraznil jejich přítomnost na veletrhu.

Proto jsme navrhli stojan skládající se ze spodního obložení děleného modulem, ve kterém je integrována obrazovka nahoře a nízké regály používané k ukládání předmětů a brožur. Celá zadní stěna pak byla přizpůsobena tiskem významných firemních obrazů na jedné straně a informací a kontaktů užitečných pro prohloubení znalostí o práci skupiny. Pozadí doplňuje řada podsvícených výklenků zdobených přírodními lišejníky. Udržitelný a dalekosáhlý dotek. Před modulem byla umístěna půlkruhová konzola, rovněž přizpůsobená v grafické části převýšená dvouvrstvou přírodní lepenkovou policí, která umožnila operátorům komunikovat s partnery přítomnými na veletrhu. Výstavní prostor byl nakonec vybaven stoly ze série Golliaz s příbuznými křesly a Ortles s průhlednou deskou z tvrzeného skla a přírodními lišejníkovými dekoracemi, rovněž s příbuznými stoličkami.

Stánek byl vyroben z ekologických a netoxických materiálů a je příkladem toho, jak lze pomocí přírodního kartonu vytvořit příjemné a vizuálně působivé prostory, vhodné pro zdůraznění image značky s udržitelností a elegancí.

 

KONTAKTUJTE NÁS PRO VÍCE INFORMACÍ

    O jaká kartonová řešení máte zájem?


    * Povinná pole

    Related projects